Domovy seniorů

Nátěrová technologie dokáže vytvořit v domovech seniorů, ONP a hospicích příjemnější a zdravější prostředí

V domovech pro seniory a hospicích je možno multifunkční nátěry FN NANO® využít jak pro ochranu zdraví, tak i jako deodorizační technologii. V interieru likviduje nepříjemné pachy a snižuje riziko přenosu infekcí.

Multifunkční nátěry FN NANO®  slouží k vytváření funkčních povrchů, které přeměňují světelnou energii v sílu schopnou aktivně čistit vzduch a bránit se usazování špíny a mikroorganismů (funkce nátěru).  Jde o 2. generaci nátěrových hmot s fotokatalytickým efektem, kterou vyvinula česká společnost Advanced materials-JTJ ve spolupráci s Akademii věd ČR, VŠCHT Praha a dalšími předními vědeckými pracovišti u nás i v zahraničí. Povrchová FN NANO® vrstva dosahuje až 100% absolutní fotokatalytické účinnosti a předstihuje tak až násobně, co do účinnosti, ostatní konkurenční produkty na světovém trhu

Světlem aktivovaný FN NANO® povrch si svoji funkčnost zachovává dlouhodobě (i desítky let). Povrchová vrstva vytvořená nátěrem FN NANO®  navíc pohlcuje ultrafialové záření a tím dokonale ochrání podklad, na němž je nanesena, proti jeho degradačním vlivům.


Fotokatalytická technologie funkčních nátěrů FN NANO® snižuje riziko přenosu nákaz tím, že snižuje koncentraci mikroorganismů v prostoru místnosti, kde je aplikována a tím, že aktivně čistí vzduch od nebezpečných látek, které zatěžují imunitní systém organismu.


Zdravější domovy seniorů, hospice, LDN bez nepříjemných zápachů

  • Likviduje zápachy, plísňové spory, alergeny

  • Funguje jako nehlučná, bezúdržbová, ekonomická a účinná čistička vzduchu

  • Prevence bakterií a plísní

  • Garance funkčnosti a účinnosti 5 let

Prevence infekcí
Likviduje zápach
Snadná aplikace
Záruka funkčnosti 5 let

Komfort hypoalergenních pokojů bez zápachu