Reference – domácnosti

Funkční nátěry FN NANO® v domácnostech

Funkční nátěry FN NANO® s pomocí fotokatalýzy čistí vzduch od  nepříjemných pachů, nebezpečných látek a alergenů a snižují koncentrace virů a bakterií v místnostech, kde je tato technologie používána. Pomáhají tak v interiérech budov vytvářet zdravější a příjemnější prostředí. Široké uplatnění proto nacházejí v domácnostech, kde pomáhají udržovat dlouhodobě čisté a zdravé prostředí. Jsou účinnou prevencí zatuchliny, bakterií a plísní.

Byt módního návrháře Osmanyho Laffity

Místo: Nižbor
Ošetřeno: Strop a stěny kuchyně
Důvod: Odstranění zápachů z vaření


Soukromý byt v bytovém domě

Místo: Třinec
Ošetřeno: Stropy místností bytu v roce 2013
Důvod: Důvodem byl zájem majitelů bytu o čistý vzduch a rychlé odstranění případných zápachů v bytě. Aplikaci provedli majitelé svépomocí.

Dobrý den,

slíbila jsem recenzi jakožto dlouholetý “uživatel” vašeho nanonátěru.

Nanonátěr FN3 máme aplikovaný na strop pomocí rozstřikovače (Wagner) svépomocí téměř v celém domě. První aplikace proběhla v roce 2013. Dokoupili jsme zde také doporučené UV záživky Philips a přisvěcujeme. Znatelný efekt, který člověk může postřehnout to má v kuchyni, kde při přípravě více aromatického jídla (např. ryby) po zapnutí světla zápach rychleji pomine (aniž by se případně větralo). Také pokud je v místnosti více lidí (návštěva), tak po vstupu z jiné místnosti není znatelný tak “těžký” vzduch (opět aniž by se větralo, tedy hlavně v chladnějších měcících).

Za těchto deset let, když jsme potřebovali vymalovat, tak pouze stěny. U stropu nebylo patrné, že by kontrastoval s novou výmalbou ač byla bílá. Nyní po deseti letech potřebujeme opravit také popraskaný strop a opět aplikujeme tento nátěr.

Jsme spokojeni a neváháme doporučit ostatním.

S pozdravem,

Ivona Halatová


Soukromý byt v panelovém domě

Místo: Praha 9 – Vysočany
Ošetřeno: Stropy místností bytu
Důvod: Důvodem byl zájem majitele bytu o čisté a bezpečné prostředí v bytě. Aplikaci provedla společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.


Byt herce Vladimíra Dlouhého

Místo: Praha, centrum
Ošetřeno: Stěny a stropy interierů,
Důvod: Ochrana před dýmem z cigaret. Ochrana před bakteriemi a viry.

Rok 2013.  20 června uplynuly dva roky od úmrtí předního českého herce Vladímíra Dlouhého, který byl velkým příznivcem funkčních nátěrů FN NANO® a jedním z jejich prvních uživatelů. Kromě jiného nás přišel v roce 2009 podpořit i na naši tiskovou konferenci, na níž jsme představili poprvé naše aktivity a výrobky. V posledních měsících jeho boje s rakovinou mu pomáhaly chránit se proti riziku infekcí v důsledku oslabené imunity jeho organismu. Děkujeme velice jeho manželce Petře, že s odstupem několika let poskytla tuto referenci.

Před sedmi lety se můj muž, herec Vladimír Dlouhý nadchl projektem ing. Jana Procházky, který se týkal fotokatalytických nátěrů. A to tak, že se u nás za pár dní malovalo.

Mirek byl silný kuřák, a když se narodila dvojčata Jan a Jiří, kouřil jen ve své pracovně. Byla jsem překvapená, že stěny tam nežloutnou a zápach z cigaret není tak silný. Před dvěma lety jsem se se syny přestěhovala a v první řadě nechala vymalovat stropy těmito nátěry. Likvidují bakterie a věřím, že i díky tomu nebýváme nemocní. Děkuji a na základě vlastní zkušenosti můžu tyto speciální nátěry jednoznačně doporučit!

Petra Dlouhá Jungmanová


Koupelna Miluše Mudrové

Místo: Praha
Ošetřeno: Stěny koupelny
Důvod: Stěna po výměně oken za plastová začala dlouhodobě plesnivět. Klasické prostředky pomáhaly jen krátkodobě. Aplikaci provedla majitelka svépomocí.

Každý, kdo se potýká s problémem plísní ve svém domě nebo bytě ví, jaký je to urputný nepřítel. Běžné chemické protiplísňové prostředky působí jenom krátkodobě a plíseň se nakonec po relativně krátké době vždy znovu rozroste.FN NANO® je schopen zajistit v boji proti plísním dlouhodobější účinné působení. Jeho protiplísňový efekt není totiž založen na chemickém působení na plísně, které po krátkém čase odezní, ale funguje na fyzikálním základě. FN NANO® suspenze vytvoří na povrchu ošetřené plochy tenkou vrstvu s extrémně malými póry, kterými plíseň nedokáže dlouhou dobu prorůst. pokud na ošetřenou plochu dopadá dení světlo, nebo ultrafialové světlo z umělého zdroje, je protiplísňový efekt významně podpopřen fotokatalýzou, která navíc likviduje i nepříjemné pachy a nebezpečné látky, které plíseň uvolňuje do ovzduší.

Použití nátěrů FN®1 a FN®2 se osvědčilo paní Miluši Mudrové:

Po výměně dřevěných oken za plastová jsem se dlouhodobě potýkala v koupelně s plísní. Selhalo Savo i speciální nátěr od malíře. Naštěstí jsem se dozvěděla o Funkčním nátěru FN NANO®. Stěnu jsem si natřela sama a efekt předčil moje očekávání. Plíseň zmizela a už se neobjevila. Navíc to čistí vzduch od pachů. Vřele doporučuji, do koupelen ideální.

Miluše Mudrová


Domácnost Piešťany

Místo: Piešťany, Slovensko
Ošetřeno: Stěny, strop
Důvod: V domě byl cítit„kanalizačný parfém” (Především kúpeľňa a podkroví nášho rodinného domu)

Keď som sa dopočul o firme NanoKrok a ich patentovaných nano náteroch FN, mal som počiatočné obavy, ako by mohlo „nejaký náter“ pohlcovať pachy. Moja manželka ma nakoniec prehovorila nech „na skúšku“ dáme spraviť aspoň kúpeľňu v podkroví nášho rodinného domu, kde bolo veľmi cítiť „kanalizačný parfém“. ( Myslím si, že je určite viac ľudí, ktorý majú tento problém.) Doteraz nám nepomohli žiadne „zaručené recepty“ typu osviežovače, malá čistička vzduchu atď. ….
Firma prišla, pomerala, spravila a po 4 mesiacoch „na skúšku“ môžeme spolu s manželkou povedať, že sme konečne vybrali ten správny produkt na náš problém, náter funguje stále ako v prvý deň. Kto nevyskúšal, neuverí.
Smrad úplne zmizol – a to hneď! A tak sme sa rozhodli, že dáme urobiť aj zvyšok domu. Dúfam, že firma bude mať do Vianoc ešte nejaký voľný termín. Sme spokojní s daným riešením.
Doporučujeme.

Ing. Milan B. s rodinou, 27.10.2010 Piešťany


Domácnost Dubnica nad Váhom

Místo: Dubnica nad Váhom
Ošetřeno: Stěny a strop
Důvod: Už podľa obrázkov vidieť stály problém panelákových bytov. Vlhkosť a samozrejme s tým následne spojené plesne.

Už podľa obrázkov vidieť stály problém panelákových bytov. Vlhkosť a samozrejme s tým následne spojené plesne. Firma NanoKrok s ich nanonáterom sa s týmto vysporiadala úplne super, bez chemikálií a stavebných zásahov! Máme konečne pokoj od tohto plesnivého problému a náter nám ešte čistí vzduch. Sme radi, nielen kvôli sebe, ale aj kvôli nášmu malému vnúčikovi.

Ďakujeme, J.R. s rodinou, Dubnica n/V


Funkční nátěry FN NANO® – pro domácnost bez bakterií, zápachu a plísní