Barevné odstíny

Funkční nátěry FN NANO® dodáváme také v kolorovaných variantách jak pro podklady z “klasických” stavebních materiálů, tak i dřeva. Sladěné barevné odstíny s podkladovou barvou si můžete zakoupit bez příplatku. Do interiérů doporučujeme jako podklad pod FN NANO® silikátovou barvu, kterou neprobarvujeme je pouze v základním bílém provedení a byla speciálně vyvinuta pro alergiky . Pro exteriéry je naopak možno využít i akrylátové barvy. Pokud si vyberete některý z níže uvedených sladěných odstínů, neplatíte žádný příplatek. Minimální objednávka barevného odstínu s podkladovou barvou je 5 l . Promyslete si pečlivě objednané množství, abyste nemuseli barevný odstín doobjednávat. V takovém případě může dojít k mírným barevným odchylkám. Stále pracujeme na rozšiřování naší barevné nabídky a počet bez-příplatkových odstínů bude narůstat.

V případě zakázkových produktů (tzn. speciálních jiných barevných kombinací míchaných na přání klienta na zakázku) nelze uplatnit 14 denní odstoupení od kupní smlouvy.

KLASICKÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY:

Náhled sladěných barevných odstínů pro podklady z fasádních barev a omítkovin, kamene, betonu cihel i některých typů umělých materiálů (rozklikněte):

Barvy, které vidíte na obrazovce odpovídají barevnosti vytvořené dohromady podkladovou barvou a kolorovaným nátěrem FN NANO®

DŘEVO:

Minimální množství pro barevné provedení FN NANO® WOOD je 2 l. Barevné odstíny nátěrových lazur FN NANO®Wood s fotokatalytickým efektem na dřevo pro Interiér (kliknutím na obrázek otevřete celkovou tabulku odstínů):

SMRK
MODŘÍN
SIBIŘSKÝ MODŘÍN

Barevný vzhled dřeva, které vidíte na obrazovce, se muže lišit od skutečnosti v závislosti na typu dřeva, jeho vlhkosti a řezu.