Barevné odstíny

Funkční nátěry FN® se vyrábějí také v kolorovaných variantách jak pro podklady z „klasických“ stavebních materiálů, tak i dřeva. Vyvinuli jsme již 370 barevných odstínů. Většinu z nich jsme připravovali pro větší individuální zakázky a za příplatek. V případě zájmu nás kontaktujte a vypracujeme Vám cenovou nabídku. Barevné odstíny si můžete zakoupit i bez příplatku. Vybrali jsme pro vás paletu odstínů, kterou nabízíme bez příplatků jako nátěrový systém, který zahrnuje kolorovaný FN® nátěr a s ním barevně sladěnou podkladovou barvu. Do interiérů je jako podklad pod FN® nátěr určena silikátová barva. Pro exteriéry je možno využít akrylátovou i silikátovou barvu. Pokud si vyberete některý z níže uvedených odstínů společně s podkladovou barvou, neplatíte žádný příplatek. Minimální objednávka barevného odstínu s podkladovou barvou je 5 l . Promyslete si pečlivě objednané množství, abyste nemuseli barevný odstín doobjednávat. V takovém případě může dojít k mírným barevným odchylkám. Stále pracujeme na rozšiřování naší barevné nabídky a počet bez-příplatkových odstínů bude narůstat.

KLASICKÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY:

Náhled barevných odstínů pro podklady z fasádních a interiérových barev a omítkovin, kamene, betonu cihel i některých typů umělých materiálů (rozklikněte):

Barvy, které uvidíte na obrazovce odpovídají barevnosti vytvořené dohromady podkladovou barvou a kolorovaným nátěrem FN®.

DŘEVO:

Barevné odstíny nátěrových lazur FN®Wood s fotokatalytickým efektem na dřevo (kliknutím na obrázek otevřete celkovou tabulku odstínů):

SMRK
MODŘÍN
SIBIŘSKÝ MODŘÍN

Barevný vzhled dřeva, které uvidíte na obrazovce, se muže lišit od skutečnosti v závislosti na typu dřeva, jeho vlhkosti a řezu.