Certifikovaní partneři

Certifikovaní partneři

Naše patentované a certifikované funkční nátěry FN® skutečně fungují. V současné době již máme miliony m2 ošetřených ploch a desetiletou zkušenost s aplikacemi. Významnou zásluhu na tom mají i naši certifikovaní partneři, kteří naše funkční nátěry FN® uvádějí v život.

Vyvíjíme, vyrábíme a snažíme se prosadit naše funkční nátěry FN® do všech možných oblastí, kde se dají aplikovat pro zdravé a čisté prostředí. Stále rozšiřujeme naše portfolio a hledáme i další spolehlivé a poctivé firmy, které si ke své činnosti přidají tuto jedinečnou přidanou hodnotu ochrany, čistoty i zdraví s dlouhodobým účinkem.


Poskytujeme dlouhodobou garanci na funkčnost a účinnost


Námi certifikované firmy mají mezi svými kmenovými pracovníky odborníky, kteří absolvovali certifikované školení výrobce funkčních nátěrů FN® a garantují zákazníkům správnou aplikaci FN® technologie a její funkčnost.

Nano4people s.r.o.

Nano4people s.r.o.je inovativní firma, která se zabývá a podílí na vývoji, optimalizaci a realizaci konkrétních aplikací speciálních multifunkčních fotokatalytických antibakteriálních nátěrů, které za pomocí světla dokáží čistit vzduch.


Diamond Facility Services®

Diamond Facility Services® – Ing. Jan Hrdlička se zabývá údržbou, správou a servisem nemovitostí, dále poskytuje havarijní služby a non-stop servis nemovitostí a prostor, výškové práce, práce ve výškách, renovace prostor a povrchů, čištění prostor, čištění povrchů a podlah, úklidové práce a pravidelný úklid prostor a nemovitostí či majetkové servisní služby a VIP servis služeb.


Fasádní Servis®

Fasádní Servis® je realizační firma, která zajišťuje komplexní údržbu fasád – čištění, mytí, inspekce a znalecké posudky, repase, renovace, vysokotlaké čištění, parní čištění, čištění suchým ledem, tryskání, pískování, opravy, nátěry, čištění graffiti, anti-graffiti ochranu, impregnace, samočistící ochranu, instalace ochranných systémů proti ptactvu a výškové práce. Firma je součástí skupiny Diamond Facility  Services®.


Správa řemesel s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2012 jako nástupce dodavatelské spol., která se v oboru výstavby a rekonstrukce pohybuje 20 let. Jedná se o moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se stavební činností všeho druhu. Nabízí širokou škálu řemeslných prací. Provádí veškeré zednické práce, opravy a rekonstrukce všech druhů objektů, zateplení fasád, montáže sádrokartonových konstrukcí a příček, malby a nátěry, pokládku zámkových dlažeb, oplocení, zdění a obkladačské práce. Jsou schopni pro vás zajistit elektromontážní, topenářské, výškové, klempířské, zámečnické, pokrývačské a tesařské práce, celkové úklidy domů a budov a revizní kontroly plynových kotlů. Nově poskytují i řemeslnou správu nemovitostí.


NANO Detox, s.r.o

NANO Detox, s.r.o. – dynamická společnost, která spoluvytváří svět nanotechnologií; svět, v němž čistý vzduch a voda budou opět jeho zcela běžnou součástí.


NanoTrade s.r.o.

je jednou z nejstarších českých firem v oboru nanotechnologie, založená v Olomouci v roce 2004. Úzce spolupracuje s výzkumnými pracovišti a univerzitami v ČR, v Evropě i v zámoří. Realizuje vlastní aplikovaný výzkum v oblasti vývoje nových materiálů, technologií, postupů a konečných výrobků na všech úrovních pro mnohé obory využití.


Čeští malíři.cz

Malířská a lakýrnická firma Eduard Číž, jež působí pod obchodní značkou Čeští-malíři.cz. Působí na trhu již od roku 1996 a nabízené služby pokrývají všechny potřeby zákazníků od standartních malířských a lakýrnických prací, přes poradenství v oblasti barevného řešení a jeho následného provedení až po štukatérské a dekoratérské práce.


NanoKrok – Ján Krokvička

Akreditovaná společnost je držitelem aplikačního certifikátu na patentované samočistící funkční nátěry FN® pro interiér a exteriér. Přináší nové technologie a výrobky, které vám ulehčí každodenní život.


NanoSpace s.r.o.

Internetový obchod s nanotechnologickými výrobky pro zdravé prostředí.


Barvy Laky Omítky – U Lípy

Barvy Laky Omítky – U Lípy:  obchod s nátěrovými hmotami na dřevo, kov i jiné podklady. Nabídka malířského a zednického nářadí, včetně nabídky širokého sortimentu malířských barev, fasádních nátěrů a omítek.


Fix-up Výškové práce

Společnosti Fix-up, s. r. o. byla založena jako česká firma se sídlem v Praze.
Hlavním portfoliem je nabídka rozsáhlých služeb v oblasti výškových prací a to zejména mytí oken, čištění a údržba fasád, čištění střech a okapů, instalace ve výškách, odstraňování sněhové pokrývky a námrazy, instalace sítí a zábran proti ptactvu, čištění interiérových i exteriérových konstrukcí a instalací velkoplošné reklamy. Tým našich pracovníků má v oblasti výškových prací mnohaleté zkušenosti a za sebou řadu úspěšně realizovaných zakázek pro společnosti po celé České republice. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby  nejen velkým společnostem a institucím, ale i malým a středním firmám nebo fyzickým osobám.Naše funkční nátěry FN® skutečně fungují – ověřeno desetiletou praxí.  V současné době již máme  miliony m2 ošetřených ploch.