Chci dýchat čistý vzduch

MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO ZDRAVĚJŠÍ A ČISTĚJŠÍ VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ

Funkční nátěry FN NANO® dokáží zajistit zdravější prostředí jak v prostorách, kde se vyskytuje větší množství lidí, tak i u Vás doma nebo na pracovištích. Jsou využívány pro snížení rizika přenosu nákaz, odstraňování nepříjemných pachů, snižování alergenů, pylů a dočišťování vzduchu od škodlivých látek. 


Plíce máme jenom jedny a musíme si je chránitNano nátěry jsou založeny na čistém a ekologicky velmi šetrném fyzikálním způsobu – fotokatalýze, která dokáže odstranit znečištění a škodlivé mikročástice ze vzduchu. Tato česká certifikovaná technologie pracuje bez chemických látek s garancí funkčnosti až 15 let. Fotokatalýza na povrchu nátěru dokáže aktivně čistit vzduch od různých jedovatých látek, plísní, virů, bakterií i zápachů. Nátěry můžete objednat ZDE.

Vytvoříte si tak dvojrozměrnou, nízkonákladovou, bezhlučnou, ekologickou a bezúdržbovou čističku vzduchu, která ke svému provozu potřebuje jen malé množství světelné energie. Funkční nátěry FN NANO® dovedou zajistit bezpečnější a zdravější prostředí.

Další benefity technologie:

  • nehlučnost
  • nezabírá místo
  • bezúdržbovost
  • nízké pořizovací náklady
  • minimální spotřeba energie
  • není potřeba opakovaná výmalba

Vytvořit si uvnitř interiérů zdravé a čisté prostředí může každý a to velmi jednoduše.

Stačí si vymalovat strop a případně i stěny speciálním fotokatalytickým nano nátěrem FN NANO®. Na vytvořeném povrchu, se neusazují bakterie, viry, plísně, alergeny ani mastná špína.

S aplikací Vám velmi rádi pomůžou naši certifikovaní odborníci.


JAK SPRÁVNĚ APLIKOVAT FN NANO® NÁTĚRY V INTERIÉRU