Restaurace, jídelny, bary a kuchyně

Nanotechnologie FN NANO® pomáhá vytvářet příjemnější a zdravější prostředí v restauracích, jídelnách a barech

Fotokatalytický funkční nátěr FN NANO® s pomocí světla aktivně zbavuje restaurace, jídelny, bary a kuchyně pachů a mastnot. Účinná prevence zatuchlin. Aktivní hygienické povrchy díky funkčnímu nátěru FN NANO® poskytují dlouhodobou permanentní ochranu proti usazování mikroorganismů a jejich přemnožení.

FN NANO® likviduje i tzv. „mastnou špínu“ – vznikne plošná čistička vzduchu, která stále aktivně působí na povrch strojů a stěn a aktivně ničí vzduch v místnostech od široké škály škodlivých látek, alergenů, zápachu a mastných mikrokapének. V restauračních a stravovacích zařízeních je možno multifunkční nátěry FN NANO® uplatnit jak v prostorech pro hosty a strávníky, tak i v kuchyních a skladech. FN NANO® umístěné na stropech a stěnách plní nátěry jak funkci čističky vzduchu, tak i zábrany proti růstu plísní a kvasinek.


Funkční nátěry FN NANO® zajistí příjemnější prostředí  pro vaše hosty i personál a pomohou zvýšit hygienické standardy vašeho provozu.


Likviduje zápach z cigaret

Funkční Nátěr FN NANO®uplatněný jak v kuchyni, tak i v prostorech kde se podává jídlo dokáže účinně redukovat nejenom pachy z kuchyně, ale tam, kde se kouří, i cigaretový kouř. V místnostech, kde se kouří je pro efektivní likvidaci zápachu z cigaret nutno aplikovat FN NANO® nejenom na strop, ale i na stěny a zajistit intenzivnější nasvícení zdrojem umělého UVA záření (1 – 2 W UVA na 1m2FN NANO®plochy). Vytvoří se tak bezporuchová, bezúdržbová a zcela nehlučná čistička vzduchu.

Na stěnách ošetřených funkčním nátěrem FN NANO® a nasvícených UVA světlem se navíc daleko méně usazuje špína a vydrží tak déle čisté.

Restaurace a jídelny bez pachů a plísní

  • Likviduje zápachy, plísňové spory, alergeny

  • Certifikovaný produkt pro užití v poravinářství

  • Funguje jako nehlučná, bezúdržbová, ekonomická a vysoce účinná čistička vzduchu

  • Likviduje zápachy a výpary z kuchyně

  • Prevence bakterií a plísní

  • Garance účinnosti 10 let

Bezpečné pro potravinářství
Bez chemie – fyzikální jev
Snadná aplikace
Záruka funkčnosti až 15 let

Hygieničtější restaurace a jídelny

restaurace-1600x800-01

Jídelna s nanočističkou vzduchu

Malá restaurace s nanočističkou vzduchu

Kuchyň restaurace s nanočističkou vzduchu

Pizzeria s nanočističkou vzduchu


Čisté, hygienické a pachu prosté prostředí