Reference – interiéry

Soukromé i veřejné prostory chráněné funkčními nátěry FN NANO®

Funkční nátěry FN NANO® pomocí fotokatalýzy čistí vzduch od  nepříjemných pachů, nebezpečných látek a alergenů a snižují koncentrace virů a bakterií v místnostech, kde je tato technologie používána. Pomáhají tak v interiérech budov vytvářet zdravější a příjemnější prostředí. Proto nacházejí využití v celé řadě oblastí a míst.


HARTMANN – RICO

Místo: Veverská Bítýška
Ošetřeno:  Stropy místností ve výrobě
Důvod:  Zvýšení sanitárnosti prostředí. Realizaci provedla společnost FN-NANO s.r.o.
Reference: “Chceme poděkovat společnosti FN-NANO a zároveň potvrdit, že tato technologie je řešení tam, kde už tradiční způsoby čištění vzduchu nestačí.” Celé znění zde.

Chovy drůbeže DRUMO

Místo: Přerov
Ošetřeno:  Stropy a pláště hal drůbežárny
Důvod: Čištění vzduchu od amoniaku z drůbežího trusu, antibakteriální a antivirová ochrana. Realizaci provedla společnost FN-NANO s.r.o.

Výroba plastů ACO Industries

Místo: Sezimovo Ústí
Ošetřeno:  Strop výrobní haly
Důvod: Čištění vzduchu od styrenu uvolňujícího se při výrobě plastů, antibakteriální a antivirová ochrana. Realizaci provedla společnost FN-NANO s.r.o.

Český konzulát

Místo: Miláno – Itálie
Ošetřeno:  Strop v zasedací místnosti
Důvod:  Antibakteriální a antivirová ochrana – prevence přenosu infekcí. Realizaci provedla společnost FN-NANO s.r.o.

Hokejový klub HKM Zvolen

Místo: Zvolen – Slovenská republika
Ošetřeno:  Strop šatny sportovců
Důvod:  Antibakteriální a antivirová ochrana sportovců – prevence přenosu infekcí, odstranění pachů. Realizaci provedla společnost NANO 4 Solution

Restaurace SPARTINA

Místo: Los Angeles – USA
Ošetřeno:  Stropy v restauraci a kuchyni
Důvod:  Antibakteriální a antivirová ochrana zaměstnanců i hostů, odstranění pachů z kuchyně. Realizaci provedla společnost MACOMA LLC

Restaurace Costes Downtown Budapešť

Místo: Budapešť – Maďarsko
Ošetřeno:  Stropy v restauraci a kuchyni
Důvod:  Antibakteriální a antivirová ochrana zaměstnanců i hostů, odstranění pachů z kuchyně. Realizaci provedla společnost Mercor Dunamenti Zrt.

Tenisový areál Štvanice

Místo: VIP šatna
Ošetřeno:  – Strop v šatně
Důvod:  Zajištění antibakteriálního prostředí bez zápachu. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Penzion & restaurant V POLÍCH

Místo: Číčovice u Prahy
Ošetřeno:  – Strop v kuchyni restaurace
Důvod:  Zajištění antibakteriálního prostředí bez zápachu. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

NEVADA PARTNERS - komunitní vzdělávací centrum

Místo: Nevada – USA
Ošetřeno:  – Stropy a stěny vniřních prostor
Důvod: Snížení rizika přenosu nákaz, antivirová a antibakteriální ochrana. Aplikaci nano nátěrů FN NANO® provedl náš partner v USA, společnost MACOMA LLC. pod vedením pana Martina Ezekiela, Ph.D.

FK Teplice - fotbalový klub

Místo: Teplice
Ošetřeno:  – Strop v šatně fotbalistů
Důvod: Zajištění antibakteriálního prostředí bez zápachu. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Domov seniorů Kladno

Místo: Kladno
Ošetřeno:  – Stropy pokojů
Důvod: Ochrana seniorů před bakteriemi a viry, snížení přenosu nákaz. Koordinátorem byla společnost Kessl s.r.o.

Infocentrum Boží Dar

Místo: Boží Dar
Ošetřeno:  – Stropy a části stěn v infocentru
Důvod: Ochrana proti virům, bakteriím a infekcím – velká návštěvnost turistů v infocentru – prevence přenosu nákaz. Koordinátorem byla společnost Kessl s.r.o.

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Místo: Slaný
Ošetřeno:  – Stropy toalet zaměstanců ve firmě.
Důvod: Zajištění antibakteriálního prostředí bez zápachu. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Drůbežárna AG MAIWALD

Místo: Libotetice
Ošetřeno:  – Stropy dvou místností s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií a plísní a odstranění zápachu.
Důvod: Společnost chtěla zajistit vysoký hygienický standard ve dvou místnostech drůbežárny, kde je kladen vysoký důraz na čistotu a antibakteriální prostředí. Udržení a zvýšení hygienického standardu požadovaného v potravinářských provozech také i preventivní opatření proti šíření přenosu nákaz vzduchem mezi zaměstnanci a klienty.  Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Řeznictví a uzenářství Josef Filák

Místo: Šestajovice u Prahy
Ošetřeno: Stropy prodejny a zázemí výrobny – FN3 s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií a plísní a odstranění zápachu z výroby.
Důvod:  Udržení a zvýšení hygienického standardu požadovaného v potravinářských provozech také i preventivní opatření proti šíření přenosu nákaz vzduchem mezi zaměstnanci a klienty. Dočištění vzduchu od pachů z výrobny. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Šatny, sprchy a masérny ve sportovních areálech HAMR

Místo: Praha – Záběhlice a Braník
Ošetřeno: Šatny, sprchy a masážní místnosti – FN3 s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií a plísní.
Důvod:  Vytvořit bezpečnější a čistější prostředí. Aplikaci provedla společnost společnost UVGS pod vedením pana Ondřeje Svobody.

Kanceláře nevidomých ve společnosti BRAILCOM, o.p.s.

Místo: Praha 2
Ošetřeno: Společná kancelář – FN3 s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií a plísní.
Důvod:  Vytvořit bezpečnější a čistější prostředí. Aplikaci provedla společnost společnost UVGS pod vedením pana Ondřeje Svobody.

Letní shakespearovské slavnosti na Pražském hradě

Místo: Letní shakespearovské slavnosti na Pražském hradě
Ošetřeno: Veřejné toalety a zázemí šaten pro herce – FN3 s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií i nežádoucích pachů.
Důvod: Agentura SCHOK – pořadatel  akce chtěl pro herce i diváky vytvořit   bezpečnější a čistější prostředí. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.

Resort UKO, Bedřichov

Místo: Resort UKO, Bedřichov v Jizerských horách
Ošetřeno: Nové pokoje  a prostory restaurace ošetřeny nano nátěry FN NANO –  stropy FN3, stěny FN1 Transparent a dřevěné stropy FN NANO Wood. Shlédněte.
Důvod: Preventivní opatření do budoucna – vyřešení problém přenosu respiračních onemocnění vzduchem  

Hotel Astra, Srby

Místo: Hotel Astra, Srby
Ošetřeno: Kompletní stěny a stropy interiéru hotelového pokoje včetně hypoalergeního povlečení. Dále pak instalace fotokatalytických nátěrů FN NANO společně s nasvícením v prostorách restaurace a baru.
Důvod: Nabídka pokoje nejen pro alergické zákazníky s nejúčinnější technologii na trhu na čištění vzduchu. Preventivní opatření proti šíření přenosu infekcí a zároveň odstranění případného nepříjemného zápachu z kuchyně.

Hotel Bílá růže, Písek

Místo: Hotel Bílá růže, Písek
Ošetřeno: Stěny a stropy interierů,
Důvod: Nabídka VIP pokoje s zcela výjimečnou čistotou a hygienou

Vzduch, který se čistí sám, křesla, která odolávají znečištění, postel, ze které se nepráší. To nabízí svým hostům hotel Bílá růže v Písku. Jako první Evropě se může pochlubit hypoalergenním pokojem ošetřeným nanotechnologiemi. Ve VIP pokoji nechali aplikovat nanonátěr (TiO2) – funkční nátěr FN, postel vybavili antialergickými lůžkovinami s nanotkaninou. Křesla a celá koupelna je ošetřena hydrofobním nástřikem. Manažerka hotelu změnu pocítila několik dnů po aplikaci.

“Vzduch v pokoji je stále svěží bez větrání, i když se zrovna odstěhovali hosté po několika dnech. Rozdíl oproti jiným pokojům je diametrální,” prohlašuje nadšeně manažerka hotelu Bílá růže Eva Marešová. Koupelna se stále leskne, křesla odpuzují špínu a z přikrývek se nepráší. Pro službu firem NanoTrade a NanoSPACE, které nabízejí komplexní ošetření prostorů, se rozhodla bez váhání.

“Sama jsem se hodně nacestovala po hotelech s dcerou, když byla malá, někdy jsem byla zhrozená z prostředí hotelů, které jsme navštívily. I proto na čistotu v hotelu Bílá růže dbáme a snažíme se stále zlepšovat naše služby. O nanotechnologiích jsem už dříve slyšela, myslím, že užití nanotechnologií v hotelnictví je budoucnost,” prohlašuje Marešová a dodává, že letos plánuje ošetřit i další pokoje.

Česká ambasáda - Lublaň

Místo: Česká ambasáda, Lublaň
Ošetřeno: Ochranný nátěr stropu
Důvod: Ochranný nátěr stropu čistí vzduch od pachů, bakterií, virů nebo těkavých látek v jednacích místnostech. Tyto prostory získaly vysoký standard čistého prostředí, který nabízí návštěvám mimořádný komfort.

Nanotechnologie pomáhají také na ZÚ České republiky. Ochranný nátěr stropu čistí vzduch od pachů, bakterií, virů nebo těkavých látek v jednacích místnostech na české ambasádě v Ljubljani. Tyto prostory získaly vysoký standard čistého prostředí, který nabízí návštěvám mimořádný komfort. Poprvé ve Slovinsku tak byl realizován pilotní projekt ošetření prostor systémem Clean Room. Místosti české ambasády nyní fungují jako čistička vzduchu, která je “poháněna” slunečním světlem.

Velké poděkování naší firmy za realizaci patří vstřícnému přístupu paní velvyslankyně a koordinátorce ekonomických projektů.

Aquapark FM Olešna

Místo: Aquapark FM Olešna
Ošetřeno:  Stropy vstupní haly, plavčíkárna
Důvod: Ochrana personálu před bakteriemi a viry, snížení možného dalšího nakažení a nemocnosti

Spalovna odpadů Lu-t‘ia-šan v blízkosti Pekingu - Čínská lidová republika

Místo: Spalovna odpadů Lu-t‘ia-šan
Ošetřeno:  Fasáda, stropy a stěny třídírny
Důvod: Ochrana personálu, snížení nepříjemných pachů – čištění vzduchu. U fasády udržení dlouhodobě čistého vzhledu a čištění vzduchu v daném místě. Aplikovala společnost NORDMANN’S FIR ENVIRONMENTAL Technology a. s.

BIC Ostrava

Místo: BIC Ostrava (Vědeckotechnický park a podnikatelský inkubátor)
Ošetřeno: Stropy kanceláří
Důvod: Ochrana personálu před bakteriemi a viry, snížení možného dalšího nakažení škodlivinami z venkovního ovzduší

KCP Pizzerie

Místo: Pizzerie KCP Paskov
Ošetřeno: Stropy kuchyně pizzerie.
Důvod: Ochrana personálu a klientů před bakteriemi, a pachy

Bar Zkouška Olomouc

Místo: Bar Zkouška, ul. Komenského 11, Olomouc
Ošetřeno: Celý interier baru, na chodbách a toaletách
Důvod: Při rekonstrukci a vnitřních úpravách původního baru ve sklepních prostorech jsme narazili na řadu potíží s vlhkostí, plísněmi a tím i se špatným vzduchem.

Při rekonstrukci a vnitřních úpravách původního baru ve sklepních prostorech jsme narazili na řadu potíží s vlhkostí, plísněmi a tím i se špatným vzduchem. Dozvěděli jsme se, že díky nanotechnologiím můžeme pozitivně ovlivnit řadu z těchto problémů. Dohodnli jsme se proto s firmou NanoTrade na aplikaci speciálních nátěrů, které potlačují plísně, viry a baktie“, uvedl jeden z majitelů baru.

Odvaha využít moderní technologie napomohla využít ojedinělé technologické řešení ve sklepních prostorech. Nanotechnologické nátěry se speciálním nasvětlením jsou základem technologie Čisté prostory, které se tak jako první v Evropě realizovaly právě v tomto baru, na chodbách a toaletách. Po řadě aplikací v hotelích, kancelářích, výrobních halách, školkách a školách nebo domácnostech je první z barů zase v Česku.


Funkční nátěry FN NANO® – dlouhodobě čisté a zdravé prostředí