Hotely a penziony

Nanotechnologie FN NANO®pro hypoalergenní pokoje, větší komfort a zdravější prostředí v hotelích a penzionech

FN NANO® nátěry proto nacházejí čím dál více uplatnění v moderních plně klimatizovaných hotelech.  Z běžně užívané klimatizace v těchto budovách pak nehrozí ani únik bakterií, plísní apod., které se bohužel běžně klimatizací šíří a dokáží zavirovat celý hotel vč. hostů.

Instalací fotokatalytické technologie funkčních nátěrů FN NANO® je možno vytvořit v interiérech hotelu a penzionů kvalitní vnitřní prostředí za zlomek nákladů, které by bylo nutno vynaložit při budování a provozu vzduchotechnického systému s účinným čištěním vzduchu. V Hotelech a penzionech je možno fotokatalytickou technologii funkčních nátěrů FN NANO® uplatnit jak ve společných prostorách (restaurace, bar, wellness), tak i na pokojích pro hosty.

Strop a stěny, opatřené FN NANO® povrchem a vhodně nasvícené UVA světlem, zajistí účinné čistění vzduchu od nepříjemných pachů, alergenů, virů i bakterií a také od nebezpečných látek, které se vypařují z umělých hmot, nábytku, koberců, čistících prostředků, nebo pronikají do interiéru budovy ze znečištěného venkovního prostředí.


Ve vašich hypoalergenních pokojích budou vaši hosté chráněni proti alergickým reakcím


V kombinaci s dalšími opatřeními využívajícími dalších vymožeností v oblasti nanotechnologií je možno nabídnout hostům skutečně hypoalergenní pokoje se standardem přesahujícím současnou obdobnou nabídku předních světových hotelových řetězců. Příkladem je český projekt Pure Space Solution. Hypoalergenní pokoje v hotelích se navíc stávají celosvětovým trendem

Všude tam, kde jsou v interiérech instalovány funkční nátěry FN NANO®, a na jimi vytvořený povrch dopadá ultrafialové světlo, dochází ke snížení rizika přenosu infekcí. Testy zdravotních ústavů prokázaly, že aktivovaný FN NANO® povrch účinně brání tomu, aby se na něm usazovaly a rostly mikroorganismy.  Minimalizace množství mikroorganismů na plochách natřených FN NANO® znamená celkové snížením koncentrace mikroorganismů v místnosti a tím i zmenšení rizika přenosu nákaz.

FN NANO® nátěry proto nacházejí čím dál více uplatnění v moderních plně klimatizovaných hotelech.  Z běžně užívané klimatizace v těchto budovách pak nehrozí ani únik bakterií, plísní apod., které se bohužel běžně klimatizací šíří a dokáží zavirovat celý hotel vč. hostů.

Ekonomika

Funkční nátěry FN NANO® nejsou barva. Jde o prostředek, kterým můžete změnit každou stěnu a strop v účinnou nanotechnologickou čističku vzduchu. Na rozdíl od elektro-mechanických čističek vzduchu funguje FN NANO® zcela bezhlučně, bezporuchově a bezúdržbově, s minimálními náklady na provoz (pouze tehdy, je-li nutné nasvícení zdrojem umělého UVA světla).

Její funkčnost je dlouhodobá. Pokud nebude povrchová FN NANO® vrstva mechanicky odstraněna, nebo překryta jiným materiálem, a bude na ni dopadat ultrafialové světlo, může bez problémů fungovat i desítky let. Instalace „nanočističky“ FN NANO® je srovnatelná s cenou standardních čističek vzduchu. Na rozdíl od nich se dokáže vypořádat i s extrémně malými koncentracemi některých cizorodých látek, s nimiž si tyto čističky neumí poradit. Nezajišťuje filtraci prachu ani ionizaci vzduchu. Co se týká provozních nákladů je funkční nátěr FN NANO® podstatně levnější než klasické čističky vzduchu.

Hotely a penziony

  • Likviduje zápachy, plísňové spory, alergeny

  • Funguje jako nehlučná, bezúdržbová, ekonomická a účinná čistička vzduchu

  • Likviduje zápachy a výpary z kuchyně

  • Prevence bakterií a plísní

  • Garance účinnosti 10 let

Prevence infekcí
Úsporné aktivační světlo
Snadná aplikace
350 odstínů pastelových barev
Záruka funkčnosti až 15 let

Hypoalergenní pokoje

Hypoalergenní pokoje v hotelích se stávají celosvětovým trendem.


Ve vašem hotelu budou i alergičtí hosté klidně spát