Kočičí toalety bez zápachu

Kočičí toalety bez zápachu

Naše kočičí toaleta odstraňuje nepříjemný zápach po vykonání potřeby vaší kočičkou. Obsahuje systém čištění vzduchu PhotoCat FN NANO®, který účinně likviduje molekuly pachových látek. Ani použitá toaleta pak nevydává nepříjemný zápach.

Aktivně likviduje nepříjemný zápach

Toaleta má snadný vstup – lehce otevíratelná poloprůsvitná dvířka. Ta nepustí dovnitř příliš světla. Nahoře je pevné madlo pro pohodlné přenášení toalety. Snadné čištění toalety je také díky jednoduchému upínacímu systému.


Systém PhotoCat FN NANO® je zcela bezhlučný, bez nutnosti měnit filtry.


Využití systému redukce zápachu PhotoCat FN NANO® neodstraňuje nutnost udržovat toaletu v čistotě. Spodní část boxu je nutno pravidelně čistit. Toaletka je prostorná a proto ideální pro domácnosti s více kočkami. Toaletu lze snadno přenášet pomocí vestavěného držadla. Používejte standardní minerální absorbční stelivo. Obsahuje naběrátko odpadu a náhradní lampu aktivačního osvětlení. A hlavně aktivně  likviduje  zápach.

Aktivovaná plocha funkčního nátěru FN NANO® účinně degraduje i molekuly nepříjemných pachových látek, které se do vzduchu dostávají i díky našim domácím mazlíčkům. Nabízíme vám řešení odstranění nepříjemného zápachu po vykonání potřeby vaší kočičkou. Vnitřní část svrchního dílu je opatřena speciálním nanotechnologickým povrchem FN NANO®, který s pomocí světelné energie o vlnové délce 360-370 nm účinně redukuje nepříjemné pachy a brání tomu, aby se na něm usazovaly a množily bakterie, viry i jiné mikroorganismy. Světelnou energii pro aktivaci FN NANO® povrchu zajišťuje zabudované úsporné zářivkové svítidlo. Spotřeba energie je zanedbatelná.

Systém umožňuje snížit četnost čištění. Vrchní část boxu se neomývá ani nečistí mechanickým způsobem! Došlo by tím k poškození speciálního FN NANO® povrchu, který se vyznačuje samočistícím a antibakteriálním efektem a je odolný proti penetraci pachovými látkami. Pokud přece jenom dojde k silnému znečištění FN NANO® povrchu (například výkaly) nebo bude FN NANO® vrstva na větší ploše sedřena, je možno ji obnovit opravným nátěrem PhotoCat FN NANO® Repair.

Zářivku ve světelném zdroji je nutno pravidelně měnit podle životnosti uváděné výrobcem. Při celodenním provozu (24 hod.) zářivka vydrží 8 – 13 měsíců (v závislosti na kvalitě).

Hlavní vlastnosti PhotoCat FN NANO®

  • Udržuje kočičí toaletu čistou a hygienickou

  • Až o 90% snižuje nepříjemný zápach

  • Ideální pro domácnosti s více kočkami

  • Jednoduché přenášení pomocí vestavěného držadla

Účinně odstraňuje zápach
Ničí alergeny a bakterie
Bez chemie, jen fyzikální efekt
Úsporné aktivační světlo

Kočky toalety bez zápachu milují a Vy je budete milovat také.

Bezzápachovou kočičí toaletu koupíte zde.


kocici-toalety-1600x1600-01

Nahoře je pevné madlo pro pohodlené přenášení toaletky.

kocici-toalety-1600x1600-02

Lehce otevíratelná poloprůsvitná dvířka nepustí dovnitř příliš světla.

kocici-toalety-1600x1600-03

Snadné čištění toalety je také díky jednoduchému upínacímu systému.

kocici-toalety-1600x1600-04

Systém PhotoCat FN NANO® je zcela bezhlučný, bez nutnosti měnit filtry. Spotřeba energie je zanedbatelná.