Školení

Certifikační školení

Seznámíme Vás s celou technologií a její aplikací. Budete si moci na místě vyzkoušet, jak je nutno nanášet jednotlivé vrstvy funkčního nátěru FN®, aby byly opravdu funkční. Závěrem si každý odnese 1 litrovou lahev FN®2 pro vlastní vyzkoušení funkčnosti nátěru a obdrží osobní certifikát dokládající jeho způsobilost pro kvalifikovanou aplikaci funkčních nátěrů FN®. Certifikát je jednou z hlavních podmínek pro uzavření smluvního vztahu s generálním dodavatelem FN nátěrů a tím i využívání výhod smluvního partnera, včetně velkoobchodních slev.

Certifikační školení pořádáme operativně v závislosti na počtu přihlášených. Na toto školení si vyčleňte pár hodin času a je dobré z firmy mít i více zástupců, kteří by následně naše funkční nátěry FN® v praxi aplikovali.


Termíny pro certifikační školení: termíny stanovujeme na základě projeveného zájmu firem a dohody. Pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte nás.


Kurs obsahuje:

  • Základní informace o technologii vysoce funkčních nátěrů FN®
  • Informace o druzích FN® a vhodnosti užití pro různé povrchy
  • Praktické ukázky účinnosti FN®
  • Praktické školení a trénink postupů aplikace funkčních nátěrů FN®
  • Manuál funkčních nátěrů FN®
  • 1 l funkčního nátěru FN®
  • Drobné pohoštění a dobrá nálada

Absolventi školení obdrží po jeho absolvování nepřenosný odborný certifikát s jejich jménem a firmou.

 

Cena za 1 zástupce firmy je 3.000 Kč

Prosím hlaste se předem, kapacita na jeden seminář je max. 5 osob, abychom se Vám mohli maximálně věnovat. Zájemci se mohou přihlásit na níže uvedeném e-mailu: amjtj@advancedmaterials1.com  nebo na p.sefl@amjtj.com

Máte zájem o certifikaci?


Odnesete si 1 l  lahev FN®2 pro vyzkoušení funkčnosti nátěru.


Blíží se chřipkové virózy a nebo Vás trápí inverze a smog? Máme řešení. Připravte se na to již nyní a ošetřete si vnitřní prostory u vás doma s naší nano ochrannou. Virovým onemocněním, smogům a inverzím může být u vás doma konec. AKČNÍ NABÍDKA. Při zadání slevového kódu lepsizdravi2020 při objednávkách přes e-shop dostanete slevu -15 % na produkty FN®1 FN®2 FN®3. Platí do 29.2.2020 Skrýt