Domácí mazlíčci

Příjemné soužití s mazlíčky bez zápachů a alergií

I naši milovaní domácí mazlíčci mohou být pro naše tělo zdrojem nákazy či alergických reakcí. Příjemné soužití s nimi bez alergií a zápachu zajistí funkční nátěry FN NANO®.

Lidé trpící alergiemi tvoří početnou skupinu zákazníků, kterým funkční nátěry FN NANO® účinně pomáhají zmírňovat jejich zdravotní obtíže. Energie světla dopadajícího na nanokrystalky oxidu titaničitého na povrchu chytrých funkčních nátěrů FN NANO® na zdech a stropech interiérů čistí vzduch. Ultrafialová složka světla nabudí elektrony v krystalcích a ty pak díky oxidaci rozkládají znečištění včetně toxických plynů, plísní, virů a bakterií.


Bezpečný a certifikovaný produkt pro použití doma


Ochrání vás před nebezpečnými látkami, jako jsou chemikálie uvolňující se z úklidových prostředkůvýpary z dřevotřískového nábytku a umělých hmot a toxiny produkovanými bakteriemi, které sídlí ve vzduchotechnice. Dále Vás ochrání vás před imisemi, které pronikají do interiérů budov z vnějšího prostředí a mají negativní dopad na vaše zdraví. Odstraní také nepříjemné pachy a čistí vzduch od alergenů, virů a plísní.

Imunitní systém starších lidí si někdy již nedokáže sám poradit s vysokou koncentrací alergenů.

Aktivovaná FN NANO®plocha účinně degraduje i molekuly nepříjemných pachových látek, které se do vzduchu dostávají například v souvislosti s vařením nebo použitím desinfekčních nebo čistících prostředků, ale i díky našim domácím mazlíčkům. Stejně jako u pachů se u alergenů jedná o mikroskopické množství látek, které jsou zdrojem alergické reakce. Nejčastěji jde o látky, které do vzduchu místností uvolňují plísně, nebo jde o alergenní trus roztočů, kteří jsou početnými “spolubydlícími” v každé domácnosti a v kožíšcích domácích mazlíčků.

Imunitní systém našeho těla se velmi často vypořádává s útoky virů a bakterií v interiérech. Stále více lidí trpí alergickými reakcemi. Když počet alergenů, virů, bakterií a dalších poletavých látek v ovzduší překročí určitou mez, imunitní systém nás už nestačí chránit a my onemocníme. Pokud zredukujeme množství virů a bakterií v místnostech, snížíme i pravděpodobnost šíření nákazy a onemocnění.

Funkční nátěry FN NANO® plní tyto hlavní funkce

  • Vytváří čistější a zdravější prostředí

  • Likviduje zápachy, alergeny, plísňové spory a toxiny ve vzduchu

  • Výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob

  • Ekologické řešení – bez chemie, čistě fyzikální efekt

  • Bezpečný a certifikovaný produkt pro použití doma

Prevence infekcí
Odstraňuje zápach a alergeny
Úsporné aktivační světlo
Snadné nanášení
Záruka funkčnosti až 15 let

Příjemné soužití s mazlíčky

I naši domácí mazlíčci mohou být pro naše oslabené tělo zdrojem nákazy či alergických reakcí.

Snížení imisí alergenů a toxinů z vnějšího prostředí uleví imunitnímu systému člověka

Alerigie a láska k mazlíčkům potřebuje někdy dodatečná opatření


Ekologická bezhlučná čistička vzduchu – vysoká účinnost, minimální provozní náklady