NOVÝ ŘEDITEL FN-NANO s.r.o. po třech měsících od uvedení do funkce

NOVÝ ŘEDITEL FN-NANO s.r.o. po třech měsících od uvedení do funkce

Česká inovační firma FN-NANO s.r.o., dceřiná společnost Advanced materials-JTJ, s.r.o. má nového ředitele pana Michala Krabce, který do společnosti přináší své bohaté zkušenosti z budování a řízení obchodní strategie.

 Novým výkonným ředitelem ve společnosti FN-NANO s.r.o. je již od června pan Michal Krabec, který přebral funkci po Mgr. Pavlu Šeflovi, který ve společnosti zůstává i nadále jednatelem.

Michal Krabec (42 let) přichází ze společnosti SOLITARE spol. s.r.o. (TERRANOVA), kterou se svým týmem rozvinul z malé rodinné firmy až na velkou společnost s mnoha pobočkami po Evropě s obratem přes 1,5 mld. Kč.

Nanotechnologie FN NANO®jsou pro pana Krabce novou příležitostí, kde může uplatnit a dále rozvinout svoje 20 leté zkušenosti z budování obchodní sítě, řízení obchodní strategie a marketingových aktivit společnosti.

Po téměř třech měsících ve funkci výkonného ředitele pan Krabec říká: „V předchozí společnosti jsem mohl rozvíjet trh vždy jen směrem ke konečnému spotřebiteli. Možné využití technologie FN NANO®skrývá daleko větší potenciál. Uvedení nanotechnologie fotokatalytických nátěrů na trh je pro mě podstatně větší obchodní výzvou s globálním dopadem. Nabízí velké množství obchodních příležitostí pro různé segmenty trhu a ekologické využití. Multifunkční „inteligentní“ nátěry lze uplatnit jak v exteriérech jako ochranu fasád domů, kulturních památek, mostů apod…, tak i interiérech v domácnostech, kancelářích, školách, zdravotnických zařízeních, halách budov, letištích apod., kde vytvářejí zdravější a čistší prostředí. Mým cílem, je postupně rozšířit tyto inovační technologie do různých oborů činností člověka a zároveň díky nim systematicky přispívat našemu životnímu prostředí. Zároveň to jak pro firmu, tak pro Českou republiku může znamenat významný přísun peněz do regionu“.

 

 

 

Sdílet tento příspěvek


Blíží se chřipkové virózy a nebo Vás trápí inverze a smog? Máme řešení. Připravte se na to již nyní a ošetřete si vnitřní prostory u vás doma s naší nano ochrannou. Virovým onemocněním, smogům a inverzím může být u vás doma konec. AKČNÍ NABÍDKA. Při zadání slevového kódu lepsizdravi2020 při objednávkách přes e-shop dostanete slevu -15 % na produkty FN®1 FN®2 FN®3. Platí do 29.2.2020 Skrýt