JAK SI DOMA VYTVOŘIT EKOLOGICKOU ČISTIČKU VZDUCHU

JAK SI DOMA VYTVOŘIT EKOLOGICKOU ČISTIČKU VZDUCHU

Náš domov je naše bezpečí a pro svou rodinu vždy chceme jen to nejlepší.

Většinu svého života trávíme v uzavřených prostorách, do kterých se z venkovního prostředí dostávají různé škodlivé látky, jako jsou smog, kouř, pyly, jemné prachové částice, alergeny, plísně, viry, bakterie a další. To se bohužel týká i našeho domova.

My sami jsme také zdrojem různých bakterií i virů a naši domácí mazlíčci k tomu přidávají ještě i nepříjemné pachy a specifické bakterie. Používáním vonných svíček, vůní do zásuvky, čistících a dezinfekčních prostředků apod. si do domácího prostředí vnášíme ještě i další aromatické škodlivé látky. Naše vnitřní vybavení domácností nám také ke zdravému prostředí nepřispívá. Z podlahových krytin a nábytku se uvolňují formaldehydy a tím přispívají do tohoto pro zdraví nebezpečného koktejlu.

Toto vše má velký vliv na naše zdraví a psychickou pohodu. Můžete se cítit slabí, vyčerpaní, bez elánu. Může Vás často bolet hlava, špatně se Vám spí, cítíte se unavení.

Tomuto stavu lze velmi jednoduše předejít. Stačí si doma vymalovat strop a případně i stěny speciálním fotokatalytickým nano nátěrem FN NANO®.

Podívejte se, jak je to jednoduché: https://www.youtube.com/watch?v=vhmKUJZNmek

Fotokatalýza na jeho povrchu dokáže aktivně čistit vzduch od různých jedovatých látek, plísní, virů, bakterií i zápachů.

Vytvoříte si tak doma dvojrozměrnou, nízkonákladovou, bezhlučnou, ekologickou a bezúdržbovou čističku vzduchu, která ke svému provozu potřebuje jen malé množství světelné energie.

Jako příklad lze uvést porovnání technologie FN NANO® s běžnými čističkami vzduchu co se ekonomiky provozu týče. Vezmeme-li si vzorovou místnost o rozměrech 5 x 3 x 2,8 m, tak se celkové pořizovací náklady pohybují přibližně podobně – tedy cca 3.000 Kč při stejné garanci a životnosti 15 let. Výrazný rozdíl už je ale v provozních nákladech. Roční náklady při spotřebě energie a s nutnou výměnou filtrů u běžných typů čističek vzduchu se pohybují kolem 1.300 Kč, u nano nátěrů je to i s případným dosvícením cca 600 Kč. Za 15 let provozu lze tedy spočítat, že celkový náklad za technologii FN NANO® se bude pohybovat kolem 8.300 Kč a u běžné čističky vzduchu se dostaneme na cca 19.300 Kč.

Benefity technologie navíc jsou:

  • bezúdržbovost
  • nehlučnost
  • není potřeba výmalba
  • nezabírá místo

Funkční nátěry FN NANO® dovedou u vás doma zajistit bezpečnější a zdravější prostředí. Jsou založeny na čistém a ekologicky velmi šetrném fyzikálním způsobu – fotokatalýze, která dokáže odstranit znečištění a škodlivé mikročástice ze vzduchu. Tato česká certifikovaná technologie pracuje bez chemických látek a jedna aplikace vydrží až 15 let.

S touto technologií se Vám bude doma lépe žít.

Sdílet tento příspěvek