MISE SPLNĚNA – DISTRIBUČNÍ CENTRA JSOU PRO VÁS JIŽ PO CELÉ ČR

MISE SPLNĚNA – DISTRIBUČNÍ CENTRA JSOU PRO VÁS JIŽ PO CELÉ ČR

V letošním roce si naše společnost dala za cíl dostat se blíže ke svým zákazníkům, a to včetně odborného zázemí a poskytnutí kvalifikovaných rad na Vaše dotazy a požadavky.

O technologii FN NANO® byl projeven velký zájem z řad odborných firem, které ji chtěly využívat i pro své zákazníky.

Trochu nás sice zbrzdila vládní opatření v jarním období, ale přesto jsme vyškolili a certifikovali k aplikaci naší nano technologie stovky zájemců.

Podařilo se nám získat partnery, kteří chtěli naši technologii více šířit a uvádět v praxi. Takové firmy se staly našimi distribučními partnery vždy v daném regionu, kde je jejich největší působnost.

Co to pro Vás, naše zákazníky, znamená? Že naše nano technologie je Vám blíž. Již není nutné objednávat nano nátěry výhradně přes náš e-shop. Jednotlivá distribuční centra, která jsou Vám nejblíže, jsou pro Vás schopna zajistit požadované produkty.

Všechna naše distribuční místa včetně kontaktů na ně naleznete zde. 

Tito naši partneři Vám dovedou odborně poradit jaký nátěr je vhodný pro fasádu Vašeho domu anebo do interiéru Vaší domácnosti. V případě zájmu doporučí i proškolenou aplikační firmu, která Vám může nano nátěry aplikovat na Vašem domě, a to jak z důvodu prodloužení životnosti, tak i z hlediska dlouhodobé ochrany fasády před napadením mikroorganismy.

Máte-li zájem o vytvoření zdravějšího a čistšího prostředí ve Vašich domácnostech, poradí Vám naši kvalifikovaní partneři jak na to vlastními silami a jaký produkt je pro to nejvhodnější. Případně Vám doporučí aplikační firmu, která Vám zajistí výmalbu vč. nano nátěrů a doporučí i nasvícení, aby nano nátěry mohly spolehlivě plnit svoji čistící funkci.

Funkce samočistícího nátěru FN NANO®jsou založenyna čistém a ekologicky velmi šetrném fyzikálním způsobu – fotokatalýzeTato technologie dokáže odstranit znečištění a škodlivé mikročástice ze vzduchu, pracuje bez chemických látek a jedna aplikace vydrží 10 let i více.

Tato inovativní nano technologie pochází z dílny českého vědce Ing. Jana Procházky Ph.D., jedná se o český patent certifikovaný podle norem ISO pro Evropu a USA. Již dnes dokáže zlepšovat naše ovzduší a zkvalitňovat náš život.

Žijeme v 21.století a měli bychom se naučit využívat nové technologie pro náš život. Technologie FN NANO® Vám usnadní péči o fasádu Vašeho domu a ve výsledku velmi ušetří Váš čas a finanční prostředky. Zajistí snadnou údržbu domácího bazénu a zkvalitní Vaše domácí prostředí. A to už přece za to stojí.

https://www.protext.cz/zprava.php?id=34523

https://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/mise-splnena-distribucni-centra-jsou-pro-vas-jiz-po-cele-cr/1940253

https://www.metro.cz/distribucni-centra-jsou-pro-vas-jiz-po-cele-cr-fol-/protext.aspx?c=A201002_095804_metro-protext_wei

 

 

 

 

Sdílet tento příspěvek