V NEJPRESTIŽNĚJŠÍ SVĚTOVÉ SOUTĚŽI JE VÍTĚZEM NÁRODNÍHO KOLA NANOTECHNOLOGICKÁ FIRMA

V NEJPRESTIŽNĚJŠÍ SVĚTOVÉ SOUTĚŽI JE VÍTĚZEM NÁRODNÍHO KOLA NANOTECHNOLOGICKÁ FIRMA

Před nedávnem jsme Vám oznamovali, že naše mateřská společnost Advanced Materials-JTJ, s.r.o.byla nominována jako jedna z nejlepších firem v Evropě na seznamu „Ones to Watch“.

Drželi jsme jí palce a dnes se již můžeme pochlubit její výhrou v národním kole.

Společnost Advanced Materials-JTJ, s.r.o. byla vybrána, jelikož prokazuje výjimečný úspěchv oblasti inovací a v této kategorii se stala vítězem za Českou republiku. 

Obhájila tak svůj status status „národního šampiona“ pro Českou republiku v kategorii inovacíz roku 2016.

Od roku 2003 převádí špičkovou vědu do každodenního života. Je inovativní firmou a uznávaným lídrem v oblasti nanotechnologií. Její výrobky rozšiřují hranice a možnosti ochrany životního prostředí i výroby energie.

 Advanced Materials-JTJ s.r.o. bude nyní mít možnost zúčastnit se   v prosinci 2019 slavnostního finále, kde budou vyhlášeni koneční evropští vítězové ve všech 18 kategoriích. 

Tento seznam vynikajících firem zveřejňuje jedna z největších a nejdéle probíhajících obchodních soutěží European Bussines Awards.

European Business Awards je nyní ve svém 12. ročníku. V loňském roce bylo posuzováno přes 111 000 podniků ze 34 zemí. Mezi sponzory a partnery této prestižní soutěže patří Inflexion, Germany Trade & Invest a PR Newswire. 

Jsme moc rádi, že může naše mateřská firma po 15 letech úspěšného výzkumu a komercializace nanotechnologií na světovém trhu za svoji práci získat to nejprestižnější ocenění. 

                                       Opět jí budeme držet palce, aby svůj úspěch obhájila i na evropské úrovni.

 

Sdílet tento příspěvek