ÚČINNÁ ZBRAŇ PROTI KORONAVIRU

ÚČINNÁ ZBRAŇ PROTI KORONAVIRU

Po státních institucích ZUOVA, SZÚ také americká University of Nevada potvrdila vysokou účinnost technologie FN NANO® proti virům.

Jako jedna z mála na světě, která umí provádět testy na lidský koronavirus, potvrdila deaktivaci do 10 min. bez použití dezinfekcí, ozónu, jedovatých chemických látek nebo tvrdého UV záření.

Výhody technologie:

  • Trvalá antibakteriální a antivirová funkce
  • Vytváří sanitární a bezpečné prostředí
  • Neomezuje nás v žádné činnosti – umožnuje nepřerušený provoz i při pandemiích
  • Nekontaminuje prostředí naopak ho čistí

In vitro deaktivace lidského koronaviru pomocí FN NANO®2 fotokatalytického systému pro dezinfekci vzduchu

Závěr zprávy:

Výsledky ukázaly, že HCoV-OC43 byl efektivně deaktivován pomocí FN NANO®2 a UV-A LED-12 V- 367 nm dezinfekčním systémem do 30 minut. Naše zjištění potvrzují, že FN NANO®2 a UV-A LED-12 V-367 nm systém nabízí rychlý, spolehlivý, ekologický a efektivní dezinfekční nástroj k maximalizaci inaktivace virů a minimalizaci šíření virů.  

Můžeme se účinně a efektivně chránit

Bez využití moderních technologií nemusíme příští pandemie zvládnout. Povrch vnitřních stěn interiérů budov je možno přeměnit s pomocí FN NANO® nátěrů v účinnou, nízkonákladovou, bezhlučnou a prakticky bezúdržbovou čističku vzduchu, která ke svému provozu potřebuje jenom trochu světelné energie, jenž nás ochrání před útoky virů a bakterií, a to jak přirozených, tak uměle vyrobených.  

Fotokatalytické nátěry FN NANO® již slouží lidem po celém světě a chrání je v uzavřených prostorách před šířením a přenosem virových i bakteriálních nákaz.

https://www.jh-inst.cas.cz/index.php/news/ceska-technologie-brani-rustu-pandemie-cisti-vzduch-za-oceanem-0 

Využívejme moderní vědu a moderní technologie 21. století pro naši ochranu. 

Sdílet tento příspěvek