ŠKOLÍME, ŠKOLÍME A ZASE ŠKOLÍME

ŠKOLÍME, ŠKOLÍME A ZASE ŠKOLÍME

Sice nás trochu zabrzdila vládní opatření a nemohli jsme v březnu a dubnu konat naše plánované certifikační školení, ale nyní již jedeme na plné obrátky.

Aktuálně máme vypsaný už 5. termín školení pro zájemce o naši technologii funkčních nano nátěrů FN NANO®, který je již také plně obsazený. Dostali jsme se do pozornosti jak fasádních firem, ale i architektů, projektantů a firem, které se pohybují ve stavebních hmotách.

V tuto chvíli máme nově proškolených cca 50 lidí, kteří absolvovali naše certifikační školení a byli podrobně seznámeni s funkčností a účinností nano nátěrů FN NANO®. Dozvěděli se spoustu zajímavých informací jednak po teoretické části ale i na vlastní kůži si odzkoušeli, jak lehce a jednoduše lze nano nátěry aplikovat a jak malá vrstva je zapotřebí vytvořit pro správnou funkčnost naší technologie FN NANO®.

Nyní už jsou mezi vámi a naše nátěry vám budou zase o kousek blíž.

Stále pro vás chystáme další obchodní zastoupení v jednotlivých regionech, abychom vám zajistili odborné poradenství blíže k vašemu domovu a jsme připraveni školit další zájemce.

Sledujte novinky na našem webu fb nebo třeba linkedin a také videa na youtube kanálu fn nano.

Sdílet tento příspěvek